Regiony Praha Ústecký kraj Středočeský kraj Jihočeský kraj Jihomoravský kraj Karlovarský kraj Královéhradecký kraj Liberecký kraj Moravskoslezský kraj Olomoucký kraj Pardubický kraj Plzeňský kraj Vysočina Zlínský kraj

HTC

Inzerce řazena podle: Aktualizace inzerátu   Vložení inzerátu

Zobrazuji 1 - 25 z celkového počtu 272 položek.
Cena přes inzerát   Cena v aukci   Do konce inzerátu
HTC desire, - obrázky inzerce

HTC desire, - Praha

Prodam htc desire, uplne novy, nikdy nepouzivany se zarukou, , k htc desire pridavam Nokia BT headset BH 212, nepouzivany (nesedi mi), pouze vazni zajemci, preferuji osobni odber ale neni podminka. Duvod prodeje: Iphone 4: ).
Cena 9 500 Kč Nové se zárukou Nové se zárukou Zbývá 89 dnů Počet ukázání detailu 38x TOP 1x
Nabídka z kategorie HTC
Praha, kraj Praha, poslední aktualizace 3.9.2010

HTC TYTN - obrázky inzerce
HTC TYTN - obrázky inzerce

HTC TYTN - Praha

Prodám 3 roky použivaný HTC TYTN Pro odblokovaný na všechny sítě, již bez záruky avšak plně funkční, baterie mi na něm vydrží 2-3 dny dle práce, odřeniny minimální, displej s ochranou folií jinak nepoškrábaný, balení v originál krabici se stylusem, pouzdrem, USB kabelem, nabíječkou, sluchátky, instal. Cd + příručka. Jsem spíše pro osobní...
Cena 1 000 Kč Inzerát obsahuje telefonní kontakt Použité zboží Použité zboží Zbývá 89 dnů Počet ukázání detailu 142x TOP 1x
Nabídka z kategorie HTC
Praha, kraj Praha, poslední aktualizace 3.9.2010

Tmobile MDA VARIO - obrázky inzerce
Tmobile MDA VARIO - obrázky inzerce

Tmobile MDA VARIO - Praha

Prodám 4 roky používaný Tmobile MDA Vario, odblokovaný na všechny sítě, již bez záruky avšak plně funkční, baterie mi na něm vydrží 2-3 dny dle práce, odřeniny minimální, displej není výrazně poškrábaný, balení v originál krabici s pouzdrem, nabíječkou, sluchátky, instal. Cd + příručka, součástí také 1GB paměťová karta miniSD. Jsem spíše pro...
Cena 1 200 Kč Inzerát obsahuje telefonní kontakt Použité zboží Použité zboží Zbývá 89 dnů Počet ukázání detailu 96x TOP 1x
Nabídka z kategorie HTC
Praha, kraj Praha, poslední aktualizace 3.9.2010

HTC HERO Black v ZÁRUCE - obrázky inzerce
HTC HERO Black v ZÁRUCE - obrázky inzerce

HTC HERO Black v ZÁRUCE - Praha

Prodam elegantni cerny HTC HERO, vc. orig. prislusenstvi, orig. baleni a pod. Telefon je v zaruce. Moznost zaslani i na dobirku, ci prodeje na splatky.
Cena 4 900 Kč Inzerát obsahuje telefonní kontakt Použité zboží Použité zboží Zbývá 86 dnů Počet ukázání detailu 293x TOP 1x
Nabídka z kategorie HTC
Praha, kraj Praha, poslední aktualizace 3.9.2010

Htc hd2 - prodej, výměna - obrázky inzerce

Htc hd2 - prodej, výměna - Královéhradecko

Prodám HTC HD2, cca 9 měsíců starý, v perfektním stavu, kupovaný v ČR, s komplet příslušenstvím a záručním listem. Případně vyměním za některou z variant iPhone 3GS.
Cena 8 000 Kč Inzerát obsahuje telefonní kontakt Použité se zárukou Použité se zárukou Zbývá 86 dnů Počet ukázání detailu 136x TOP 1x
Nabídka z kategorie HTC
Královéhradecko, Královéhradecký kraj, poslední aktualizace 3.9.2010

HTC Touch HD s koženým pouzdrem, A++ stav a 2GB SD karta - obrázky inzerce
HTC Touch HD s koženým pouzdrem, A++ stav a 2GB SD karta - obrázky inzerce

HTC Touch HD s koženým pouzdrem, A++ stav a 2GB SD karta - Semily

Prodám mobilní telefon HTC Touch HD. V době svého uvedení (rok a půl zpět) to byl nejvybavenější mobil současnosti. Extrémně výkonný komunikátor má 288 MB RAM a procesor s frekvencí 528 MHz a grafickým akcelerátorem. Nadstandardní displej zabírá skoro celou přední plochu, má úhlopříčku 3,8" a rozlišení 480 × 800. Velkou výhodou je přítomnost...
Cena 5 200 Kč Inzerát obsahuje WWW kontakt Použité zboží Použité zboží Zbývá 19 dnů Počet ukázání detailu 278x TOP 1x
Nabídka z kategorie HTC
Semily, Liberecký kraj, poslední aktualizace 3.9.2010

HTC S740 rose - obrázky inzerce
HTC S740 rose - obrázky inzerce

HTC S740 rose - Plzeň

HTC S740 se podle svých hardwarových parametrů řadí mezi jedny z nejvýkonnějších telefonů vůbec. Jedná se o zařízení bez dotykového displeje, operační systém se tak ovládá výhradně prostřednictvím integrovaných kláves či výsuvné QWERTY klávesnice. Mnozí si po přečtení číselného označení řeknou, že se jedná jen o mírně vylepšeného nástupce...
Cena 3 500 Kč Inzerát obsahuje telefonní kontakt Použité zboží Použité zboží Zbývá 85 dnů Počet ukázání detailu 257x TOP 1x
Nabídka z kategorie HTC
Plzeň, Plzeňský kraj, poslední aktualizace 3.9.2010

Nechte si i Vy udělat z Vašeho HTC krásný a výjimečný šperk  - obrázky inzerce
Nechte si i Vy udělat z Vašeho HTC krásný a výjimečný šperk  - obrázky inzerce

Nechte si i Vy udělat z Vašeho HTC krásný a výjimečný šperk - Ostrava

Nechte si i Vy udělat z Vašeho HTC krásný a výjimečný šperk! Máte rádi jedinečný design a krásu blýskavých odlesků krystalů Swarovski? Používáme patentovaný lepící systém a jen originální CRYSTALLIZED Swarovski elements! Vše je možné, rádi zrealizujeme i Vaše originální nápady a přání nebo si od nás můžete nechat vytvořit exkluzivní návrh.
Cena 10 Kč Inzerát obsahuje WWW kontakt Inzerát obsahuje telefonní kontakt Nové se zárukou Nové se zárukou Zbývá 8 dnů Počet ukázání detailu 675x TOP 4x
Nabídka z kategorie HTC
Ostrava, Moravskoslezský kraj, poslední aktualizace 3.9.2010

Tytn 2 - Šumperk

Dobrý den, prodam, HTC tytn II odblokovaný s kompletní krabici v ve velmi dobrém stavu, ještě v záruce.
Cena 3 200 Kč Inzerát obsahuje telefonní kontakt Použité se zárukou Použité se zárukou Zbývá 85 dnů Počet ukázání detailu 24x TOP 1x
Nabídka z kategorie HTC
Šumperk, Olomoucký kraj, poslední aktualizace 3.9.2010

HTC TOUCH HD - obrázky inzerce

HTC TOUCH HD - Praha 5

Telefon zakoupený o vánocích, se zákurou, nabíječkou, folií, návody, softwary. V případě zájmu e-mail.
Cena 4 000 Kč Použité zboží Použité zboží Zbývá 89 dnů Počet ukázání detailu 11x
Nabídka z kategorie HTC
Praha 5, kraj Praha, poslední aktualizace 2.9.2010

MDA compact V (HTC Diamond 2) - obrázky inzerce
MDA compact V (HTC Diamond 2) - obrázky inzerce

MDA compact V (HTC Diamond 2) - Ostrava

Operační systém Windows Mobile 6.5 nově nahrátý a nyní plně využívající skvělý potenciál telefonu. záruka do 12/2011 (faktura na 12990,-). málo používaný (jako náhradní - mám dva). A hlavně nyní s novou základní deskou, úplně novým předním krytem (zadní lehce stiplej)takže je nový displej, telefon je jako nový. # Paměť ROM: 512 MB, RAM: 288 MB...
Cena 4 200 Kč Použité zboží Použité zboží Zbývá 89 dnů Počet ukázání detailu 25x
Nabídka z kategorie HTC
Ostrava, Moravskoslezský kraj, poslední aktualizace 2.9.2010

HTC HD2 Leo - obrázky inzerce
HTC HD2 Leo - obrázky inzerce

HTC HD2 Leo - Ostrava

Jedná se o úplně nový a pouze vyzkoušený přístroj (koupě 16.8.2012 -tmobile). Prodej z důvodu nevyužití. Jen seriozní jednání. přes meil pošlu tel.
Cena 9 800 Kč Použité zboží Použité zboží Zbývá 89 dnů Počet ukázání detailu 28x
Nabídka z kategorie HTC
Ostrava, Moravskoslezský kraj, poslední aktualizace 2.9.2010

Prodám úplně nový HTC wildfire - obrázky inzerce

Prodám úplně nový HTC wildfire - Strakonice

Prodám zabalený, ještě nerozbalený, úplně nový. Důvod prodeje: nevhodný dárek, nemám rád dotykové telefony. Možno poslat na dobírku, nebo osobní převzetí. Cena je 5 500 Kč. Zajemci napište na email.
Cena 5 500 Kč Nové zboží Nové zboží Zbývá 89 dnů Počet ukázání detailu 14x
Nabídka z kategorie HTC
Strakonice, Jihočeský kraj, poslední aktualizace 2.9.2010

Smartphone HTC S710 v krabici se zárukou - obrázky inzerce
Smartphone HTC S710 v krabici se zárukou - obrázky inzerce

Smartphone HTC S710 v krabici se zárukou - Litoměřice

Prodám Stylový smartphone s podsvícenou qwerty klávesnicí od HTC. Telefon je v použitém stavu viz foto, ale plnně funkční! Krytka paměťové karty se odchlipuje, krytka usb chybí, spodek malé klávesnice byl prasklý a slepen, nebrání použití. Vhodné přilepit. Na LCD nalepena ochanná folie. Kryt LCD má pár drobných šrámů viz poslední foto vyplého...
Cena 1 600 Kč Použité se zárukou Použité se zárukou Zbývá 29 dnů Počet ukázání detailu 42x
Nabídka z kategorie HTC
Litoměřice, Ústecký kraj, poslední aktualizace 2.9.2010

Smartphone HTC S710 se zárukou, dobrý stav, příslušenství - obrázky inzerce
Smartphone HTC S710 se zárukou, dobrý stav, příslušenství - obrázky inzerce

Smartphone HTC S710 se zárukou, dobrý stav, příslušenství - Litoměřice

Prodám Stylový smartphone s podsvícenou qwerty klávesnicí od HTC. Telefon je v dobrém stavu viz foto, plně funkční! Krytka usb jako nová, krytka karty lehce odstává, ale drží dobře. Na LCD nalepena ochanná folie. Telefon má Windows mobile (nainstalována nejnověrší verze ROM přímo od HTC), wifi, EDGE, bluetooth, mail, internet, 2Mpx fotoaparát,...
Cena 2 000 Kč Použité se zárukou Použité se zárukou Zbývá 29 dnů Počet ukázání detailu 10x
Nabídka z kategorie HTC
Litoměřice, Ústecký kraj, poslední aktualizace 2.9.2010

HTC HD2 LEO CZ Nové záruka 24m - obrázky inzerce

HTC HD2 LEO CZ Nové záruka 24m - Přelouč

HTC HD2 LEO zánovní. original balení i s krabicí. záruka 24 měsíců. Telefon je zakoupen v ČR v červenci 2010. Telefon jsem pouzival jeden den a nevyhovuje mi, k prodeji jsem se dostal az nyni. Cena pri rychlem jednani 8999kc.
Cena 8 999 Kč Nové se zárukou Nové se zárukou Zbývá 29 dnů Počet ukázání detailu 12x
Nabídka z kategorie HTC
Přelouč, Pardubický kraj, poslední aktualizace 2.9.2010

Vyměním nebo prodám HTC SNAP se zárukou - obrázky inzerce
Vyměním nebo prodám HTC SNAP se zárukou - obrázky inzerce

Vyměním nebo prodám HTC SNAP se zárukou - Brno

Nabízím k prodeji HTC SNAP (WM 6.5CZ, 2MP foto, qwerty klávesnice, WiFi, GPS, slot micro SDHC). Možná i výměna za Nokii s GPS a WiFi - nabízejte! K telefonu dám příslušenství a při rychlém prodeji ještě BONUS. Za níže uvedenou cenu je telefon, nabíječka, dat. kabel, stereo HF, orig. krabice, CD, záruční list. Telefon je zcela OK, hezký vzhled,...
Cena 2 600 Kč Použité se zárukou Použité se zárukou Zbývá 59 dnů Počet ukázání detailu 23x
Nabídka z kategorie HTC
Brno, Jihomoravský kraj, poslední aktualizace 2.9.2010

Prodám HTC TOUCH PRO RAPHAEL České Budějovice - obrázky inzerce
Prodám HTC TOUCH PRO RAPHAEL České Budějovice - obrázky inzerce

Prodám HTC TOUCH PRO RAPHAEL České Budějovice - České Budějovice

Prodám HTC Touch Pro Raphael dva roky starý rok už jej nepoužívám, veškeré příslušenství. Popis mobilu: Displej Aktivní TFT 480x640 px, 65k barev, úhlopříčka 2.8" Procesor Qualcomm MSM7201A, 528MHz Rozměry 102 x 51 x 18.05mm Hmotnost 165 gramů včetně baterie Paměť 288 MB RAM, 512 MB ROM Podporované sítě UMTS/HSDPA/HSUPA až 7.2Mbps...
Cena 3 450 Kč Použité zboží Použité zboží Zbývá 89 dnů Počet ukázání detailu 50x
Nabídka z kategorie HTC
České Budějovice, Jihočeský kraj, poslední aktualizace 2.9.2010

Prodám HTC S730 - Rumburk

Prodám HTC S730, v dobrém stavu a používaný s fólií na displeji po celou dobu. Krabice, manuál, usb. sluchátka a nabíječka. Již bez záruky se stářím cca 2 a půl roku. S HTC sem byl moc spokojený ale přešel jsem na HD 2 proto prodej. Dobírka je možná. Má představa o ceně je něco kolem 2 500kč.
Cena 2 500 Kč Použité zboží Použité zboží Zbývá 89 dnů Počet ukázání detailu 4x
Nabídka z kategorie HTC
Rumburk, Ústecký kraj, poslední aktualizace 2.9.2010

Prodám HP iPaq 614c (tlf, navigace, PDA) ve výborném stavu - obrázky inzerce

Prodám HP iPaq 614c (tlf, navigace, PDA) ve výborném stavu - Ostrava

Prodám komunikátor HP iPaq 614 (zvláště vhodný pro leváka! ), kompletní krabicové balení. Telefon ve výborném stavu, na displeji původní ochranná folie. Nahráno "karuselové" SPB Shell menu ( jako na HTC). Popis: Komunikátor s Windows Mobile 6, dotykovým displejem a numerickou klávesnicí. Má GPS, data přenáší přes EDGE, HSDPA nebo Wi-Fi a má 3...
Cena 2 600 Kč Použité zboží Použité zboží Zbývá 89 dnů Počet ukázání detailu 15x
Nabídka z kategorie HTC
Ostrava, Moravskoslezský kraj, poslední aktualizace 2.9.2010

HTC touch - T mobile verze - Ostrava

Dobry den prodavam telefon znacky HTC. telefon je plne funkcni s novym firmvarem a zarukou do konce letosniho roku. Vybava k telefonu: nahradni stylus, nabijecka, drzak do auta, TOM TOM CD s licenci na tento SW.
Cena 3 000 Kč Použité zboží Použité zboží Zbývá 89 dnů Počet ukázání detailu 13x
Nabídka z kategorie HTC
Ostrava, Moravskoslezský kraj, poslední aktualizace 2.9.2010

Koupím MDA Vario na ND - Praha

Koupím MDA Vario na ND, je jedno v jakém stavu, důležité aby fungoval displej a dotyková plocha. Cena dle dohody, maximálně však 500 Kč, na tolik by mě to vyšlo ze zahraničí: ).
Cena 1 Kč Použité zboží Použité zboží Zbývá 28 dnů Počet ukázání detailu 4x
Nabídka z kategorie HTC
Praha, kraj Praha, poslední aktualizace 1.9.2010

HTC Touch Diamond - obrázky inzerce

HTC Touch Diamond - Nymburk

HTC Touch Diamond s příslušenstvím (sluchátka, 3x stylus, originální HTC kožené pouzdro, nabíječka, usb datový kabel) 4 GB interní paměť, funkční v záruce. 3,2 MPX fotoaparát. Displej kryt pevnou zrcadlovou folií. Jakékoliv dotazy rád zodpovím na mailu. Možné osobní předání nebo poštou. Prodávám ho z důvodu koupě jiného telefonu.
Cena 4 900 Kč Použité se zárukou Použité se zárukou Zbývá 88 dnů Počet ukázání detailu 21x
Nabídka z kategorie HTC
Nymburk, Středočeský kraj, poslední aktualizace 1.9.2010

HD 2 (Leo) - obrázky inzerce

HD 2 (Leo) - Brno

Prodám HTC HD2, jako nový, použitý pouze na odzkoušení, přidám vše co originální balení obsahuje (obal, nabíječku, microSDHC kartu! a další), telefon je také potažen ochranou folií invisibleSHIELD (na požádání mohu sundat).
Cena 10 000 Kč Použité se zárukou Použité se zárukou Zbývá 28 dnů Počet ukázání detailu 36x
Nabídka z kategorie HTC
Brno, Jihomoravský kraj, poslední aktualizace 1.9.2010

HTC HD 2 Leo, záruka, krásný stav - obrázky inzerce
HTC HD 2 Leo, záruka, krásný stav - obrázky inzerce

HTC HD 2 Leo, záruka, krásný stav - Plzen

Prodám nebo vyměním špičkový telefon HTC HD2 Leo Telefon je plně funkční se zárukou ještě přes rok u Telefon je v moc krásném stavu, tak 95% ze 100% Vždy nošen v obalu. K telefonu přidám: Originální kožené pozdro, autonabíječku a synchronizační stanici, dá se použít na nabíjení nebo na synchronizaci s pc. Balení tedy obsahuje: - mobilní telefon...
Cena 9 599 Kč Použité se zárukou Použité se zárukou Zbývá 28 dnů Počet ukázání detailu 56x
Nabídka z kategorie HTC
Plzen, Plzeňský kraj, poslední aktualizace 1.9.2010

Další stránky: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11